Вільні квартири.
Цифри на ярликах відповідають кількості кімнат у квартирі на добу.
Зайняті квартири.

Франшиза від компанії «Аренда Групп».

... Хотіли б також здавати квартири подобово за допомогою нашого сайту компанії «Аренда Групп, але бракує досвіду, і не знаєте з чого почати? Або маєте невеликий стартовий капітал, рішучий настрій, і вибираєте між тим, щоб покласти гроші в банк на депозит, у банк і відкриттям своєї справи? Зацікавила можливість зайнятися престижним, рентабельним бізнесом,  з мінімальними вкладеннями по франшизі, під відомим брендом ArendaGroup?

квартири подобово по системі франшизи

... Компанія «Аренда Групп» - пропонує вам унікальну можливість, вчасно зайти в популярну, дохідну нішу, заручившись підтримкою досвідченого, успішного, оператора ринку подобової оренди квартир, що використовує принцип Франчайзингу, і стати кращим, у своєму місті по франшизі. Ви отримаєте, вичерпні знання про ведення бізнесу, особистий сайт, посадові інструкції, шаблони внутрішньої документації. Ви навчитеся на практиці здавати квартири , пройшовши стажування в одному з діючих представництв, під набираючим популярність брендом, ArendaGroup. Високий попит на послугу подобової оренди квартир по системі франшизи - гарантує вам отримання стабільного, щомісячного доходу в 500-3000 доларів, при вкладеннях 25000 доларів, з терміном повернення ваших інвестицій, до двох років. Детальніше про франшизу, дивіться в новинах нашого сайту nasutki.ua, уточнюйте потрібну для вас інформацію за телефонами, вказаними в контактах або пишіть нам на пошту.

Ми і оренда квартир подобово.

- Ми - компанія «Аренда Групп», займаємося здачею квартир подобово і погодинно. Ми - не є посередниками, у всіх квартир - один господар, що виключає стягнення з Вас додаткової комісії за послуги.

- Умови оренди для всіх квартир - мають єдиний стандарт обслуговування. Проживаючи на якійсь певній  квартирі, обраній на нашому сайті  - ви маєте право розраховувати на такі ж умови і сервіс на будь-якій  з інших квартир, що гарантує вам відсутність неприємних сюрпризів і несподіванок різного роду.

- Ми стежимо за ввічливістю персоналу, чистотою і технічним станом наших квартир, наявністю необхідних аксесуарів і комплектуючих для комфортного проведення часу постояльця, таких як wi-fi, посуд, кондиціонер, постільна білизна, рушник і т.д. в придатному для використання стані.

оренда квартир подобово по франшизі

- Ми пропонуємо квартири - на будь-який бюджет, від «Економ» - до класу «Люкс», наші ціни відповідають ринковим, а часто і нижче їх, ви не переплачуєте, при цьому якість послуг залишається на незмінно високому рівні. Орендувати квартиру подобово і погодинно можливо на нашому сайті,  попередньо обравши зі списку населених пунктів доступне місто. Всі викладені варіанти квартир абсолютно реальні, без фотошопу і з докладним описом того, що є в квартирі, належать нам по праву власності, або перебувають у довірчому управлінні.

- Отримати повну інформацію про правила оренди квартир, зразках звітної документації наданої компанією «Аренда Групп», засобах оплати, а також акції та знижки, бронювання і проживання на добових квартирах, або додаткових послугах та погодинну оренду квартир, - можна на відповідних сторінках нашого сайту.

Оплата картой Visa/Visa Ukraine.
Оплата картой Mastercart.
Интернет в квартирах!
Застосувати
Очистити