Де оселитися у Києві, якщо трапилося приїхати в столицю на кілька днів?
Як один з варіантів – готель. Та чи це найкраще рішення? Навколо багато людей. Часто – погана звукоізоляція, відповідно – постійний шум, що заважає відпочинку. У хорошому готелі – високі ціни, у дешевому – неякісне обслуговування. Якщо це все байдуже – можна й оселитися де не будь.

Для більш вимогливих, є варіант набагато кращий. Адже зараз є немало агенцій, що здають подобово квартири у Києві, і зовсім неважко оселитися саме у квартирі.
Так, дійсно – зовсім неважко. Для цього не потрібно видивлятися на зупинках оголошення, набирати номер за номером, витрачаючи дорогоцінні години перебування у столиці. Все набагато зручніше. Просто вдома, зайти на сайт, скажімо, nasutki.ua. Тут можна вибрати квартиру, яка відповідає всім вашим вимогам, фінансовим у тому числі. І замовити. Все.

З оплатою проблем теж немає – можливий готівковий розрахунок, або миттєвий переказ грошей, як треба – банківський переказ, або й сплата через термінали самообслуговування чи Приват24.

А далі – далі перебування у Києві перестане бути скільки-небудь складним через побутові умови. Адже, орендуючи квартиру в Києві подобово, людина отримує цілий ряд переваг. По-перше, рівень комфорту. Готелі, крім найдорожчих, не можуть зрівнятися по цьому параметру з квартирами. По-друге, відчуття домівки, власного шматочка території – а це надає впевненості у незнайомому місці. По-третє, суто побутові умови – у тому числі й можливість їсти у зручний для себе час, хоч у три години ночі, та готувати звичні страви (не забуваймо й про економію – домашня їжа дешевша, ніж у кафе). Ще, якщо вже про економію, – і часто нижчі, ніж у готелях, ціни, і краще співвідношення ціна/якість, і система знижок для постійних клієнтів або при значних термінах проживання на подобовій квартирі в Києві. А головне – повна автономія: ніхто не дивиться, коли, куди, з ким...

Ще одна перевага оренди квартири у Києві подобово – можливість оселитися у зручному місці. Як не кажи, часто-густо, готель, що відповідає вашим вимогам, розташований далеко від місця роботи або навчання. А дорога – зайві витрати часу і грошей, причому немаленькі – до потрібного місця дістатися без пересадок вдається досить рідко. У той же - час квартиру можна зняти навіть на відстані пішохідної прогулянки.

Отже, можна сміливо сказати, що оренда квартири подобово у Києві – запорука комфортного проживання та ефективної роботи або якісного і безтурботного відпочинку.

Квартира, що здається подобово – найкраще для гостей Києва

Квартира, що здається подобово – найкраще для гостей Києва

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання0.00 (0 голосів)
Оплата картой Visa/Visa Ukraine.
Оплата картой Mastercart.
Интернет в квартирах!
Застосувати
Очистити
 • USD
 • EUR
 • RUB
 • Доллар 1 октябрь
  доллар стабилен
  Покупают по 22.000 грн
  Продают по 22.800 грн
  Курс НБУ 21.296 грн
 • Евро 1 октябрь
  евро стабилен
  Покупают по 24.300 грн
  Продают по 25.600 грн
  Курс НБУ 23.858 грн
 • Рубль 1 октябрь
  ↑ рубль растет
  Покупают по 0.310 грн
  Продают по 0.350 грн
  Курс НБУ 0.324 грн
Посмотреть все курсы Финансовые новости