Багато активних людей вже давно зрозуміли, що ринок оренди нерухомості один з найприбутковіших і довговічних. Необхідність зняти квартиру в Полтаві з різних причин з'являється у багатьох жителів міста, приїжджих студентів і гостей Полтави. А тому попит на оренду з кожним роком ні в якому разі не зменшується.
На який час можна зняти квартиру в Полтаві?

За тривалістю виділяють короткострокову і тривалу оренду апартаментів. Крім того можна поділити оренду і на такі види, як:За тривалістю виділяють короткострокову і тривалу оренду апартаментів. Крім того можна поділити оренду і на такі види, як:
• погодинна;
• подобова;
• помісячна.
Кожен з видів оренди має свої переваги в порівнянні з іншими, втім як і недоліки. Особливим попитом користуються подобова та помісячна оренда житла.
Наприклад, студенти бажають зняти квартиру в Полтаві на весь строк навчання, тому їм підійде помісячна оренда.
Оренда на тривалий час користується попитом і серед місцевих жителів, які не мають свого житла. Помісячна оренда підходить і тим, хто приїхав до Полтави в досить тривале відрядження (місяць-два і більш). Природно, що в такому випадку знімати квартиру в Полтаві подобово не має сенсу, тим більше це не так вже й дешево.
Говорячи про вартість оренди, не відкриємо Америки, якщо скажемо, що помісячна оренда обійдеться значно дешевше, ніж подобова. І навіть не дивлячись на цей факт, популярність короткострокової оренди від цього не страждає. Це не дивно. Адже оплачувати за місяць орендну плату не має ніякого сенсу, якщо ви пробудете в Полтаві всього кілька днів. До того ж, на відміну від помісячного оренди, при оренді квартири на кілька діб, вам нададуть необхідні речі (постільна білизна, рушники, посуд та інше) та послуги, які не передбачені в пропозиціях тривалої оренди.
Куди звертатися, щоб зняти квартиру в Полтаві ?
Не дивлячись на термін оренди житла, пошуки відповідних варіантів краще довірити фахівцям - організаціям, фірмам або приватним особам, які здають квартири в подобову оренду.
Можна підібрати хороше житло (за прийнятною вартістю, на будь-який термін) і через Інтернет. Тим більше, такий спосіб дозволяє заздалегідь забронювати житло, ознайомитися з його описом і фотографіями.
Менш надійний варіант - газети приватних оголошень у Полтаві. У такому випадку, при спілкуванні з власником квартири уточнюйте абсолютно все, навіть, здавалося б, дрібниці, які не мають значення. В залежності від бажання власника детально розповідати чому здається в оренду житло, можна визначити наскільки пропозиція відповідає реальності.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання5.00 (1 голос)
Оплата картой Visa/Visa Ukraine.
Оплата картой Mastercart.
Интернет в квартирах!
Застосувати
Очистити
 • USD
 • EUR
 • RUB
 • Доллар 1 октябрь
  доллар стабилен
  Покупают по 22.000 грн
  Продают по 22.800 грн
  Курс НБУ 21.296 грн
 • Евро 1 октябрь
  евро стабилен
  Покупают по 24.300 грн
  Продают по 25.600 грн
  Курс НБУ 23.858 грн
 • Рубль 1 октябрь
  ↑ рубль растет
  Покупают по 0.310 грн
  Продают по 0.350 грн
  Курс НБУ 0.324 грн
Посмотреть все курсы Финансовые новости