Широке поширення одержала послуга оренди квартир подобово. Все частіше в інтернеті користувачі вводять запит «квартира на добу Полтава». У чому ж секрет популярності?

Чому краще знімати квартиру на добу в Полтаві?

Всіх причин, які схиляють гостей міста знімати квартиру на добу (Полтава в цьому плані багата різноманітними пропозиціями) і не перелічити. Основні ж можна визначити як:

 • Небажання переплачувати за дорогі готелі.
 • Можливість отримати більший комфорт за менші гроші.
 • Абсолютна свобода: не потрібно дотримуватися заведений в готелі порядок.
 • Можливість вселитися в будь-який зручний час.
 • Наявність необхідної побутової техніки та інше.

 Варіанти оренди квартири на добу в Полтаві

Плануючи зняти квартиру на добу в Полтаві, заздалегідь визначитеся з районом міста, в якому вам буде найзручніше проживати. На сайтах і в пропозиціях ріелтерських агентств ви зустрінете такі райони, як Жовтневий, Ленінський та Київський. Кожен з них має свої переваги. Вибирати слід виходячи з мети візиту: будь-то ділова подорож, туристична поїздка та інше.

До прикладу, туристам буде цікаво побувати в історичному центрі міста, де зібрані найбільш примітні культурні, історичні, архітектурні пам'ятки. У цьому випадку краще підшукати варіант подобової оренди в Жовтневому районі Полтави.

Якщо мета візиту пов'язана з бізнесом, виходити слід із розташування фірми-партнера. У такому випадку ви зможете значно заощадити час на переїздах по місту.

Що стосується варіантів подобової оренди, то в Полтаві можна зняти житло будь-якого класу від економних варіантів до апартаментів класу люкс. Вартість, звичайно, буде відрізнятися.

За скромну плату ви зможете отримати чисте житло, з мінімумом зручностей: тільки самі необхідні меблі, побутова техніка та інше. Оренда апартаментів класу люкс припускає наявність всього необхідного для комфортного проживання і навіть більше. В такому житлі ви не тільки зможете добре відпочити, але і проводити зустрічі з партнерами, ділові обіди і вечері.

Є варіанти, які підійдуть корпоративним клієнтам: котеджі для проведення різних корпоративних заходів або організації будь-яких презентацій, семінарів та іншого.

Житло середнього класу, найбільш популярний варіант подобової оренди. По комфорту, наявності побутової техніки воно значно відрізняється від економічного варіанта, але коштує дешевше, ніж люксові апартаменти.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання5.00 (1 голос)
Оплата картой Visa/Visa Ukraine.
Оплата картой Mastercart.
Интернет в квартирах!
Застосувати
Очистити
 • USD
 • EUR
 • RUB
 • Доллар 1 октябрь
  доллар стабилен
  Покупают по 22.000 грн
  Продают по 22.800 грн
  Курс НБУ 21.296 грн
 • Евро 1 октябрь
  евро стабилен
  Покупают по 24.300 грн
  Продают по 25.600 грн
  Курс НБУ 23.858 грн
 • Рубль 1 октябрь
  ↑ рубль растет
  Покупают по 0.310 грн
  Продают по 0.350 грн
  Курс НБУ 0.324 грн
Посмотреть все курсы Финансовые новости