Довірче управління квартирою. Договір суборенди. Переваги роботи з «Аренда Групп».

Здати в оренду свою квартиру на тривалий термін - завдання непросте, є ризик наштовхнутися на недобросовісних квартирантів, та й ціна оренди не завжди виправдовує очікування. Ми ж чудово вивчили весь комплекс проблем, виникаючих у власників квартир, що здають їх самостійно. Тому наша компанія «Аренда Групп» із задоволенням допоможе Вам, виконати цю роботу.

Позбутися ризиків, що виникають при самостійній здачі квартир, можна, скориставшись нашою послугою - довірчим управлінням нерухомістю.

 Коли Ви підписуєте з нами договір про співпрацю, Ви не втрачаєте право власності на квартиру, а просто позбавляєтеся турбот і ризиків, при здачі житла.

Договір суборенди. Переваги роботи з «Аренда Групп».Ваші інтереси повністю враховуються нами і прописані в спеціальному договорі суборенди на подобову перездачу Вашої квартири. Саме він (а також наша порядність, і довгі роки праці на ринку добової оренди квартир) і гарантують захист Ваших прав та підтверджують, що співпраця з нами - це Ваша зручність і безпека.

Протягом всього терміну оренди ви маєте такі переваги:

- Відповідальність за меблі та побутову техніку з Вашої квартири приймаємо на себе ми, так само як і за цілісність ремонту. Збиток або пошкодження ми готові компенсувати за свій рахунок. Більш того, ми ж можемо забезпечити ремонт в квартирі (з Вашої згоди!) - Причому з найсуворішим контролем якості, а також подальшою закупівлею меблів. Все це вирішується в індивідуальному порядку.

- Для Вас відпадає необхідність постійного пошуку квартирантів - довірче управління нерухомістю забезпечить постійне заселення квартири.

- Ми ж інформуємо Вас (зрозуміло, безкоштовно) про зміни в законодавстві у зв'язку зі здачею квартир, а також про скачки орендних ставок на ринку житла, і адекватно сприймаємо справедливе підвищення Вашої орендної ставки за квартиру, що здається.

- Оплату за оренду Вашої квартири відповідно до договору суборенди, ми здійснюємо найзручнішим для Вас способом (будь то передача готівки, перерахування на картку ПриватБанку або інший варіант), причому як в межах країни, так і за її межами.

- Якщо Ви не можете здійснити комунальні платежі - проплату виконаємо ми за вас.

- Ми не створюємо заборгованостей по платежах за електроенергію та Інтернет у вашій квартирі - все оплачується своєчасно.

- Мінімізуємо оподаткування по вашій квартирі, при укладенні договору суборенди на подобову перездачу квартири.

- У разі Вашої відсутності, представляємо Ваші інтереси як власника квартири.

- Конфіденційність співпраці при здачі Вашої квартири в подобову оренду -  нами також гарантується.

Переваги довірчого управління нерухомістю- Заздалегідь погодивши з Вами все, що пов'язано з обслуговуванням квартири (при протіканні кранів, проблеми з опаленням або проводкою і т.д.), самостійно вирішуємо подібні питання, не забираючи вашого часу.

- Ми гарантуємо в квартирі ідеальний порядок, справний стан побутової техніки, ремонту і меблів, за допомогою спеціально найнятого персоналу.

- Все генеральні прибирання квартири здійснюються за наш рахунок співробітниками компанії «Аренда Групп».

- Ви позбавлені від пошуків клієнтів - це робимо ми.

- Вся наша діяльність по заселенню в подобові квартири здійснюється виключно на законних підставах. Будь-які проблеми зі скаргами сусідів, візитами різних уповноважених осіб ми беремо на себе.

- Ми діємо абсолютно офіційно, а крім того - маємо значний та успішний досвід вирішення будь-яких конфліктних ситуацій.

Ми надамо Вам поради щодо оптимізації Вашої квартири, відповідно до стандартів житла для ринку оренди, на тривалий термін. При цьому враховується Ваш бюджет щодо поліпшення квартири і вибирається оптимальне співвідношення «ціни / якісті». Наші консультації безкоштовні незалежно, чи приймете Ви рішення про співпрацю з нами або ні, для вас. Багато господарів, що здали в оренду подобові квартири, працюють з нами вже по 5-6 років, оцінивши зручність такого співробітництва, і навіть здають нам по дві-три своїх квартири, рекомендуючи нас і своїм знайомим - як спосіб отримати хороший результат від здачі житла при мінімальних клопотах. Дехто з власників житла, отримує дохід від здачі своїх квартир, навіть перебуваючи за кордоном - завдяки нашій роботі.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання0.00 (0 голосів)
Оплата картой Visa/Visa Ukraine.
Оплата картой Mastercart.
Интернет в квартирах!
Застосувати
Очистити
 • USD
 • EUR
 • RUB
 • Доллар 1 октябрь
  доллар стабилен
  Покупают по 22.000 грн
  Продают по 22.800 грн
  Курс НБУ 21.296 грн
 • Евро 1 октябрь
  евро стабилен
  Покупают по 24.300 грн
  Продают по 25.600 грн
  Курс НБУ 23.858 грн
 • Рубль 1 октябрь
  ↑ рубль растет
  Покупают по 0.310 грн
  Продают по 0.350 грн
  Курс НБУ 0.324 грн
Посмотреть все курсы Финансовые новости