Звичайний варіант бронювання квартири на добу, який пропонує більшість агентств - це внесення передоплати. Авжеж, такий спосіб збільшує як відповідальність клієнта, так і страхує квартирну компанію, в разі його відмови заселятися в заброньовану подобово квартиру.

Зручно це і іноземним гостям - для них передоплата за оренду квартири подобово є твердою гарантією поселення в незнайомому місті. Але все ж для клієнта, в разі будь-яких форс-мажорних обставин, оплата наперед має істотну незручність: внесені авансом гроші - назад не повертаються.

Бронювання квартири на добуОсобливість роботи компанії «Аренда Групп» - це можливість здійснити бронь квартири подобово «під чесне слово»: Ви телефонуєте на будь-який з наших номерів (вони вказані на сайті) - і обрана квартира закріплюється за Вами. Правда, якщо для впевненості, Ви надасте перевагу внесенню передоплати заброньованої квартири подобово (будь-яким зручним для Вас способом - банківським або миттєвим переказом, через сервіс Приватбанку Приват24, платіжні термінали, готівкою) - ми будемо це тільки вітати.

Бронювання квартири на добу може здійснюватися і заздалегідь, і безпосередньо перед заїздом. В останньому випадку - при наявності вільних добових квартир.

Тому квартиру все-таки краще бронювати заздалегідь. У цьому немає ніяких складнощів - потрібно заповнити на сайті лист заявки на відповідній сторінці, або - (так буде зручніше і надійніше) - зателефонувати нам, або ж написати на нашу електронну пошту t_amerla_n@mail.ru - в цьому випадку, отримавши Ваш лист, ми самі Вам передзвонимо і обговоримо деталі.

Бронювання квартир подобовоВи можете детально розглянути цікаву для Вас квартиру на нашому сайті компанії «Аренда Групп», знайти її положення на карті міста - вулицю та будинок, в якому вона розташована, галерею фотографій її інтер'єру (без всякого фотошопу, тільки те, що в реальності). Перегляд квартири онлайн, можливий тільки за умови, що в даний момент в ній ніхто не знаходиться (з етичних міркувань, під час проживання клієнтів на квартирах подобово - попередній перегляд не проводиться).

У разі, якщо з нашої вини Ви не зможете заселитися в заброньовану квартиру подобово, ми гарантуємо ваше заселення в аналогічну або навіть кращу за умовами квартиру.

Слід враховувати, що для проживання однієї або двох діб - бронювання квартири подобово - не гарантовано. У той же час, при поселенні на троє і більше діб - будь-яка вільна квартира закріплюється за Вами. Втім, при необхідності бронювання на одну-дві доби, ми готові піти назустріч нашим клієнтам, і пропонуємо Вам уточнити наявність вільної квартири в телефонному режимі, а ми, в разі існування «вікна» між двома поселеннями (коли дата приїзду нового збігається з датою виселення попереднього клієнта ) - гарантуємо оренду цієї квартири подобово на зазначені Вами дні.

Якщо ж сталося, що Вам необхідно непередбачено затриматися, а квартира вже заброньована для інших клієнтів - ми запропонуємо вам переселитися в аналогічну за умовами, але вже вільну квартиру.

Якщо ж необхідно забронювати погодинно квартиру, просто зв'яжіться з нами за 2-3 години до потрібного Вам часу, в той же день - і ми виберемо для Вас оптимальний варіант.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання5.00 (2 голосів)
Оплата картой Visa/Visa Ukraine.
Оплата картой Mastercart.
Интернет в квартирах!
Застосувати
Очистити
 • USD
 • EUR
 • RUB
 • Доллар 1 октябрь
  доллар стабилен
  Покупают по 22.000 грн
  Продают по 22.800 грн
  Курс НБУ 21.296 грн
 • Евро 1 октябрь
  евро стабилен
  Покупают по 24.300 грн
  Продают по 25.600 грн
  Курс НБУ 23.858 грн
 • Рубль 1 октябрь
  ↑ рубль растет
  Покупают по 0.310 грн
  Продают по 0.350 грн
  Курс НБУ 0.324 грн
Посмотреть все курсы Финансовые новости