Відрядження... Відрядження. Якщо Вам, як керівнику підприємства або людині, що відповідає за поїздки та відрядження, доводиться постійно вирішувати проблеми з поселенням співробітників по оренді на квартирах подобово - для Вас особлива пропозиція, виключно зручна і вигідна. Зв'яжіться з нами - і відповідно до Ваших плананів, ми надамо Вам комфортні можливості проживання на квартирах подобово Ваших співробітників, а також виберемо вдалі умови розселення, вирішимо питання про спеціальні знижки та пільги.

Студентам заочної форми навчання... Студентам заочної форми навчання. Підшукаємо квартиру з хорошими умовами, побутовою технікою, інтернетом недалеко від Вашого ВНЗ, без ходінь по місту в марних пошуках квартири, що відповідає очікуванням. І за доступною ціною - що завжди актуально для студента.

... Шукаєте квартиру на тиждень і більше? Зв'яжіться з нами - по телефону або так, як вам зручно. Ми надамо квартиру в оренду на потрібний вам період проживання, можливі досить значні знижки.

... Бажаєте стати нашим постійним клієнтом? З третього разу оренди подобової квартири Ви стаєте постійним клієнтом. Вам забезпечена індивідуальна знижка.

4.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.50 (1 голос)
Оплата картой Visa/Visa Ukraine.
Оплата картой Mastercart.
Интернет в квартирах!
Застосувати
Очистити
 • USD
 • EUR
 • RUB
 • Доллар 1 октябрь
  доллар стабилен
  Покупают по 22.000 грн
  Продают по 22.800 грн
  Курс НБУ 21.296 грн
 • Евро 1 октябрь
  евро стабилен
  Покупают по 24.300 грн
  Продают по 25.600 грн
  Курс НБУ 23.858 грн
 • Рубль 1 октябрь
  ↑ рубль растет
  Покупают по 0.310 грн
  Продают по 0.350 грн
  Курс НБУ 0.324 грн
Посмотреть все курсы Финансовые новости