Комерційна пропозиція від компанії Аренда Групп.... Ви є власником кафе чи ресторану, власником таксі, або ж Вам належить квітковий магазин, фотостудія або інший бізнес, що відноситься до сфери послуг? Вам потрібне розміщення реклами на сайті компанії «Аренда Групп»? У Вас виникла взаємовигідна пропозиція? Виходьте на зв'язок, разом ми обов'язково створимо щось нове і ефективне.

... Ви - посередник або співробітник агентства нерухомості, який періодично шукає для своїх клієнтів послугу оренди квартир подобово? Наша співпраця буде взаємовигідною, і однозначно – корисною для Ваших клієнтів.

Телефонуйте, надсилайте Ваші пропозиції - нам є що обговорити!... Ви - колега по бізнесу подобової оренди квартир? Спільна робота потрібна і Вам, і нам - ми не втратимо клієнтів через перевантаження квартир і зменшимо час простоїв, і це - взаємно.

Вас зацікавила ця інформація? У вас є особливі ідеї, що не потрапили в цей список? Контактні номери телефонів - вказані на нашому сайті компанії «Аренда Групп». Телефонуйте, надсилайте Ваші пропозиції - нам є що обговорити!

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання5.00 (1 голос)
Оплата картой Visa/Visa Ukraine.
Оплата картой Mastercart.
Интернет в квартирах!
Застосувати
Очистити
 • USD
 • EUR
 • RUB
 • Доллар 1 октябрь
  доллар стабилен
  Покупают по 22.000 грн
  Продают по 22.800 грн
  Курс НБУ 21.296 грн
 • Евро 1 октябрь
  евро стабилен
  Покупают по 24.300 грн
  Продают по 25.600 грн
  Курс НБУ 23.858 грн
 • Рубль 1 октябрь
  ↑ рубль растет
  Покупают по 0.310 грн
  Продают по 0.350 грн
  Курс НБУ 0.324 грн
Посмотреть все курсы Финансовые новости