Бронювання квартир подобово

Звичайний варіант бронювання квартири на добу, який пропонує більшість агентств – це внесення передоплати. Авжеж, такий спосіб збільшує як відповідальність клієнта, так і страхує квартирну компанію, в разі його відмови заселятися в заброньовану подобово квартиру.

Зручно це і іноземним гостям – для них передоплата за оренду квартири подобово є твердою гарантією поселення в незнайомому місті. Але все ж для клієнта, в разі будь-яких форс-мажорних обставин, оплата наперед має істотну незручність: внесені авансом гроші – назад не повертаються.

Бронювання квартири на добуОсобливість роботи компанії «Аренда Групп» – це можливість здійснити бронь квартири подобово «під чесне слово»: Ви телефонуєте на будь-який з наших номерів (вони вказані на сайті) – і обрана квартира закріплюється за Вами. Правда, якщо для впевненості, Ви надасте перевагу внесенню передоплати заброньованої квартири подобово (будь-яким зручним для Вас способом – банківським або миттєвим переказом, через сервіс Приватбанку Приват24, платіжні термінали, готівкою) – ми будемо це тільки вітати.

Бронювання квартири на добу може здійснюватися і заздалегідь, і безпосередньо перед заїздом. В останньому випадку – при наявності вільних добових квартир.

Тому квартиру все-таки краще бронювати заздалегідь. У цьому немає ніяких складнощів – потрібно заповнити на сайті лист заявки на відповідній сторінці, або – (так буде зручніше і надійніше) – зателефонувати нам, або ж написати на нашу електронну пошту t_amerla_n@mail.ru – в цьому випадку, отримавши Ваш лист, ми самі Вам передзвонимо і обговоримо деталі.

Бронювання квартир подобовоВи можете детально розглянути цікаву для Вас квартиру на нашому сайті компанії «Аренда Групп», знайти її положення на карті міста – вулицю та будинок, в якому вона розташована, галерею фотографій її інтер’єру (без всякого фотошопу, тільки те, що в реальності). Перегляд квартири онлайн, можливий тільки за умови, що в даний момент в ній ніхто не знаходиться (з етичних міркувань, під час проживання клієнтів на квартирах подобово – попередній перегляд не проводиться).

У разі, якщо з нашої вини Ви не зможете заселитися в заброньовану квартиру подобово, ми гарантуємо ваше заселення в аналогічну або навіть кращу за умовами квартиру.

Слід враховувати, що для проживання однієї або двох діб – бронювання квартири подобово – не гарантовано. У той же час, при поселенні на троє і більше діб – будь-яка вільна квартира закріплюється за Вами. Втім, при необхідності бронювання на одну-дві доби, ми готові піти назустріч нашим клієнтам, і пропонуємо Вам уточнити наявність вільної квартири в телефонному режимі, а ми, в разі існування «вікна» між двома поселеннями (коли дата приїзду нового збігається з датою виселення попереднього клієнта ) – гарантуємо оренду цієї квартири подобово на зазначені Вами дні.

Якщо ж сталося, що Вам необхідно непередбачено затриматися, а квартира вже заброньована для інших клієнтів – ми запропонуємо вам переселитися в аналогічну за умовами, але вже вільну квартиру.

Якщо ж необхідно забронювати погодинно квартиру, просто зв’яжіться з нами за 2-3 години до потрібного Вам часу, в той же день – і ми виберемо для Вас оптимальний варіант.

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 27 Травня, 2015