У цій статті, ми коротко розглянемо етапи виникнення та розвитку подобової оренди квартир. А зараз, невеличкий екскурс в історію виникнення бізнесу оренди подобово. Готелі та подобова оренда, після розвалу СРСР, не відразу вийшли на етап активного розвитку. Довгий час цей бізнес існував в замкнутому просторі обмеженого кола людей, через брак інформації про нього, і існуючий стереотип великих вкладень.

Подробнее: Аналіз бізнесу подобової оренди по франшизі

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 19 Квітня, 2016

Для тих, хто читає вперше, наші новини про франшизу подобової оренди квартир, рекомендуємо переглянути попередню статтю і наступні, які можна знайти в рубриці Новини Франшизи, викладені на сайті компанії ArendaGroup, для кращого сприйняття цілісної картини ринку подобової оренди квартир. У цій статті розглянемо, мабуть, найважливіший аспект будь-якого бізнесу – його рентабельність і структуру доходів.

Подробнее: Рентабельність добових квартир по франшизі

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 19 Квітня, 2016

Мене звать Сікорський Тимур, я займаюся здачею подобових квартир у місті Киеві і розширенням напряму «Оренда квартир подобово» по іншим містам України, по системі Франчайзингу,  з 2006 року. Являюсь власником компанії «Arenda-Group». Якщо ви читаєте зараз цю статтю, то маю надію, що ви вже ознайомлені з двома попередніми (Аналіз та рентабельність подобової оренди квартир), викладеними у рубриці «Новини Франшизи» на сайті компанії «Arenda-Group», оскільки цей текст, є продовженням.  Отже, вас, так чи інакше, цікавить  розвиток бізнесу подобових квартир у вашому місті, і яке це має відношення до франшизи. Виходить, у нас з Вами є один спільний інтерес – а саме: ви хочете зайнятися подобовою орендою квартир, а я можу вам допомогти стати успішним власником цього бізнеса, на правах франшизи. Але давайте про все – по порядку.

Подробнее: Франчайзинг в подобовій оренді

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 19 Квітня, 2016

Якщо ви вирішили не створювати бізнес з нуля, а купити франшизу, це не означає, що ви вже позбулися більшості клопоту. Для вдалого вибору слід відповісти на кілька запитань, щодо вибору пропозиції франшиз.

Подробнее: Вибір франшизи: яку вибрати?

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 19 Квітня, 2016

Франчайзинг – це дуже зручний спосіб почати бізнес. По суті, не треба нічого створювати з нуля – у початківця- бізнесмена в руках опиняється і вже відомий бренд, і відпрацьовані технології, і навіть готовий варіант оформлення.

Подробнее: Переваги і недоліки франчайзингу

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 19 Квітня, 2016