Комерційна пропозиція від компанії Аренда Групп

Комерційна пропозиція від компанії Аренда Групп.Ви є власником кафе чи ресторану, власником таксі, або ж Вам належить квітковий магазин, фотостудія або інший бізнес, що відноситься до сфери послуг? Вам потрібне розміщення реклами на сайті компанії «Аренда Групп»? У Вас виникла взаємовигідна пропозиція? Виходьте на зв’язок, разом ми обов’язково створимо щось нове і ефективне.

Ви – посередник або співробітник агентства нерухомості, який періодично шукає для своїх клієнтів послугу оренди квартир подобово? Наша співпраця буде взаємовигідною, і однозначно – корисною для Ваших клієнтів.

Телефонуйте, надсилайте Ваші пропозиції - нам є що обговорити!… Ви – колега по бізнесу подобової оренди квартир? Спільна робота потрібна і Вам, і нам – ми не втратимо клієнтів через перевантаження квартир і зменшимо час простоїв, і це – взаємно.

Вас зацікавила ця інформація? У вас є особливі ідеї, що не потрапили в цей список? Контактні номери телефонів – вказані на нашому сайті компанії «Аренда Групп». Телефонуйте, надсилайте Ваші пропозиції – нам є що обговорити!

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 9 Жовтня, 2015