Розселення подобово на квартирах Arenda Group

На цій сторінці ви знайдете зібрану до купи інформацію з різних розділів сайта про порядок заселення, оплати, правил проживання і т.д. в орендованій квартирі. Також ви зможете перейти за лінком, на один із пунктів меню, що знаходиться нижче:

   – Як забронювати квартиру,

   – Умови проживання,

   – Акції по оренді квартири,

   – Порядок оплати оренди квартири,

   – Додаткові послуги.

Якщо Вам необхідно, по приїзду поселитися в певній, обраної Вами на сайті квартирі – її можна забронювати або по телефону, або заповнивши і надіславши нам спеціальний лист заявки (Форма заявки …). Отримавши його, ми зателефонуємо вам для уточнення деталей.

Кращий спосіб отримати впевненість про те, що вас заселять в необхідну Вам квартиру подобово – передоплата. Її сума обумовлюється індивідуально, а при остаточному розрахунку віднімається від загальної вартості. До речі, якщо Ви відмовилися від оренди квартири подобово, то вона не повертається. За домовленістю, можна змінити термін заселення, якщо Ви зв’яжетеся з нами не пізніше, ніж за три дні, до вашого заїзду.

Після отримання передоплати на Вашу електронну пошту, ми відправимо звіт із зазначенням одержаної суми передоплати, залишку платежу (вже з вирахуванням передоплати), який необхідно буде внести при поселенні, а також адресу квартири і термінів поселення в неї.

Щоб оселитися, Вам слід засвідчити свою особистість, пред’явивши нашим співробітникам документ (паспорт).

Забронювати квартиру на одну добуЯкщо Ви хочете забронювати квартиру на одну добу – то зробити це можна не раніше, ніж за дві доби, а для погодинної оренди – не раніше, ніж за дванадцять годин до необхідного часу. До речі, мінімальний час для погодинної оренди житла – чотири години (з 10:00 до 18:00, або в інший час – за умови, що квартира вільна).

У разі якщо щодо заброньованої Вами квартири виникли форс-мажорні обставини, ми гарантуємо надання Вам аналогічної або навіть кращого класу квартири.

Заселення.

Всі деталі узгоджуються по телефону. Ключі Ви можете отримати або прямо на орендованій квартирі подобово, або в іншому, погодженому з нами місці. При поселенні, Ви повинні пред’явити паспорт і виплатити залишок вартості проживання.

Час заїзду – з 14:00, виїзду – 12:00, разом -22 години знаходиться у вашому розпорядженні, два години залишаються для прибирання квартири подобово. Навіть якщо Ви заїжджаєте після 14:00, виселитися слід все одно до 12:00. Більш раннє заселення або пізніший виїзд можна забезпечити, якщо квартира не зайнята – це обумовлюються індивідуально.

Проживання на подобової квартиріУ вартість проживання на подобової квартирі, враховується обумовлена заздалегідь кількість комплектів постільної білизни та рушників, а також кухонне приладдя, вода, електроенергія.

По вашему запиту, можна забезпечити додаткове прибирання квартири подобово (оплачується окремо).

Про виїзд Ви повинні попередити нас не пізніше, ніж за годинув останній день проживання, а в обумовлений заздалегідь час – здати нашому співробітнику квартиру і ключі.

При необхідності, Ви можете отримати повний пакет звітної документацію по оренді квартир подобово.

У квартирі забороняється:
– Курити (крім як на балконі або на кухні у відкритої кватирки);
– Слухати гучну музику в той період, коли шуміти не можна, згідно із законодавством України (з 22:00 до 8:00);
– Приводити в квартиру людей більше, ніж узгоджено;
– Пошкоджувати майно.

Якщо від сусідів надійде скарга на шум вночі, може статися дострокове виселення без повернення грошей за невикористаний час.

Пошкоджене майно оцінюється, після чого його вартість компенсується Вами за нашими цінами.

При втраті ключів, Ви оплачуєте вартість нового замка і його установки.

Оплата.

Оплата квартириЯк для передоплати, так і для остаточного розрахунку за оренду квартири подобово, можна скористатися будь-яким з варіантів оплати, в тому числі готівкою або ж банківським переказом – або платіжним дорученням з поточного банківського рахунку, або в касі будь-якого банку готівкою, із зазначенням реквізитів. До речі, банківський переказ здійснюється з мінімальною комісією.

Реквізити платежу для банківського переказу:

Валюта:                        українська гривня (UAH)

Одержувач:                 СПДФО  «Сікорський Тимур Олександрович»

Код ЄДРПОУ              2907805053

Поточний рахунок:   26050980022351

Номер картки:           0626619700 – обов’язково вказувати в призначенні платежу

Банк одержувача:      ПІД Райффайзен Банк «Аваль»

Призначення платежу: «Передоплата за послуги оренди квартири  згідно рахунку-фактури № … від … Без ПДВ»

 Додаткові послуги на подобової квартирі.
Додаткові послуги на подобової квартирі– Безкоштовні консультації: надання інформації по проживанню в подобової квартирі і про визначні пам’ятки в найближчих її околицях;
– Додаткове прибирання (за окрему плату);
– Прання – як білизни, так і особистих речей (за додаткову оплату).

 Наші партнери дпоможуть Вам:
– З перекладачем (усний або письмовий переклад);
– Зустрінуть на вокзалі або в аеропорту і доставлять до квартири заброньованої подобово (трасфер);
– Оформлять подачу таксі, доставку квітів і піци;
– Запропонують меню в ресторані, кафе, розважальну програму в нічному клубі.

*** Примітка: На цій сторінці, у вигляді збірних фрагментів зібрана інформація про оренду квартир подобово. Більш детально про все, читайте на відповідних вкладках сайту компанії «Аренда Групп»

 

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 11 Березня, 2015