Клієнтам про подобові квартири

Відрядження… Відрядження. Якщо Вам, як керівнику підприємства або людині, що відповідає за поїздки та відрядження, доводиться постійно вирішувати проблеми з поселенням співробітників по оренді на квартирах подобово – для Вас особлива пропозиція, виключно зручна і вигідна. Зв’яжіться з нами – і відповідно до Ваших плананів, ми надамо Вам комфортні можливості проживання на квартирах подобово Ваших співробітників, а також виберемо вдалі умови розселення, вирішимо питання про спеціальні знижки та пільги.

Студентам заочної форми навчання… Студентам заочної форми навчання. Підшукаємо квартиру з хорошими умовами, побутовою технікою, інтернетом недалеко від Вашого ВНЗ, без ходінь по місту в марних пошуках квартири, що відповідає очікуванням. І за доступною ціною – що завжди актуально для студента.

Шукаєте квартиру на тиждень і більше? Зв’яжіться з нами – по телефону або так, як вам зручно. Ми надамо квартиру в оренду на потрібний вам період проживання, можливі досить значні знижки.

Бажаєте стати нашим постійним клієнтом? З третього разу оренди подобової квартири Ви стаєте постійним клієнтом. Вам забезпечена індивідуальна знижка.

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 9 Жовтня, 2015