Оплата подобових квартир компанії Аренда Групп

З оплатою квартири подобово, ніяких труднощів у вас не виникне, нижче, ми запропонуємо всі можливі варіанти платежів!

 

1. Безготівковий розрахунок.

Гроші для оплати за проживання переводяться з особистого банківського рахунку з використанням платіжного доручення. Якщо звернення до рахунку небажано, оплату можна провести в касі будь-якого банку готівкою, просто вказавши реквізити отримувача.Це простий і звичний спосіб оплати послуг, до того ж з незначною комісією банку (1-1,5%), що залежить від суми переказу.

Безготівковий розрахунок

При необхідності надання звітної документації для бухгалтерії підприємства з подальшою оплатою проживання за безготівковим розрахунком, необхідно зв’язатися по телефону з нами для обговорення всіх деталей, після чого Ви виставляєте рахунок на наступні реквізити:

 

Реквізити для здійснення банківських платежів по безналу:
Валюта: українська гривня (UAH)
Одержувач: СПДФО «Сікорський Тимур Олександрович»
Код ЄДРПОУ:                      2907805053
Номер рахунку:                   2605315607
Номер карти:  0626619700 – вкажіть обов’язково призначення платежу
Банк одержувача:              ПАТ Райффайзен Банк «Аваль»
Призначення платежу:  «Передоплата за послуги оренди квартири згідно рахунку-фактури № … від … Без ПДВ»


2. Передоплата за квартиру подобово
через платіжні термінали Приватбанку можлива з будь-яких терміналів Ibox (тих, з яких поповнюють рахунки телефонів, оплачують Інтернет або послуги телебачення, квартплату і т.д.). Для цього, на ньому треба вибрати графу «поповнення банківської карти» і виконати запропоновану послідовність дій, в тому числі вказати суму оплати (її Вам треба заздалегідь узгодити з нашим менеджером) і номер картки одержувача (16-значний). 

Передоплата за квартиру подобово через платіжні термінали Приватбанку

 

Переконатися в тому, чи ви все зробили вірно, можна звіривши номер приватбанковської картки та прізвище одержувача, з тим, чи співпадає на екрані табло інформація, що вказана нижче по тексту. Чек про оплату бажано мати при собі під час поселення (щоб уникнути помилок і непорозумінь).

                                                                          Реквізити для здійснення платежу в терміналі самообслуговування

Одержувач: Сікорський Тимур Олександрович

Назва банка:    Приватбанк

Номер карти:   5168  7556  1661  4935

Призначення платежу:   поповнення рахунку карти Приватбанку

 

3. Оплата готівкою за проживання.

Оплата готівкою за проживання

 

Проживання на квартирі подобово, можна оплатити готівкою в день заселення. Також, компанія Аренда Групп, запропонує звітну документацію для вашої бухгалтерії.

 

 

4. Банківський переказ.

При бажанні, оплату за квартиру подобово можна зробити і улюбленим багатьма, зручним і безпечним способом – з банківської карти. Оплата за квартиру картою

Для цього передбачено використання нашими менеджерами, переносного банківського терміналу прямо на квартирі. Після зняття грошей з карти, вам за фактом проживання надасться звітна документація на квартирах подобово.

 

5. Оплата через системи миттєвих грошових переказів.Поширений серед іноземних гостей, що орендують квартиру подобово, варіант оплати – миттєвий грошовий переказ. 

WesternUnionPrivatMoneyПроводиться через визнану в усьому світі систему американської компанії WesternUnion – одного з лідерів ринку грошових переказів або через систему ПриватБанку – PrivatMoney (аналог WesternUnion), підтримувану в більш ніж 100 країнах.


6. Електронна online-оплата через систему приват-24.

Приват24Зручний спосіб оплати квартири на добу з вашого телефону, або, не виходячи з дому, прямо зі свого домашнього комп’ютера. Перерахування здійснюється прямо на картку ПриватБанку, за вищевказаними реквізитами на фамілію Сікорського Т.О.

 

 

***Слід мати на увазі, що остаточна вартість оренди квартири подобово, може варіюватися, тому що залежить від кількості мешканців і цілей оренди.

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 27 Травня, 2015