Вигідна пропозиція по оренді, власникам квартир

Довірче управління квартирою. Договір суборенди. Переваги роботи з «Аренда Групп».

Здати в оренду свою квартиру на тривалий термін – завдання непросте, є ризик наштовхнутися на недобросовісних квартирантів, та й ціна оренди не завжди виправдовує очікування. Ми ж чудово вивчили весь комплекс проблем, виникаючих у власників квартир, що здають їх самостійно. Тому наша компанія «Аренда Групп» із задоволенням допоможе Вам, виконати цю роботу.

Позбутися ризиків, що виникають при самостійній здачі квартир, можна, скориставшись нашою послугою – довірчим управлінням нерухомістю.

 Коли Ви підписуєте з нами договір про співпрацю, Ви не втрачаєте право власності на квартиру, а просто позбавляєтеся турбот і ризиків, при здачі житла.

Договір суборенди. Переваги роботи з «Аренда Групп».Ваші інтереси повністю враховуються нами і прописані в спеціальному договорі суборенди на подобову перездачу Вашої квартири. Саме він (а також наша порядність, і довгі роки праці на ринку добової оренди квартир) і гарантують захист Ваших прав та підтверджують, що співпраця з нами – це Ваша зручність і безпека.

 

Протягом всього терміну оренди ви маєте такі переваги:

– Відповідальність за меблі та побутову техніку з Вашої квартири приймаємо на себе ми, так само як і за цілісність ремонту. Збиток або пошкодження ми готові компенсувати за свій рахунок. Більш того, ми ж можемо забезпечити ремонт в квартирі (з Вашої згоди!) – Причому з найсуворішим контролем якості, а також подальшою закупівлею меблів. Все це вирішується в індивідуальному порядку.

– Для Вас відпадає необхідність постійного пошуку квартирантів – довірче управління нерухомістю забезпечить постійне заселення квартири.

– Ми ж інформуємо Вас (зрозуміло, безкоштовно) про зміни в законодавстві у зв’язку зі здачею квартир, а також про скачки орендних ставок на ринку житла, і адекватно сприймаємо справедливе підвищення Вашої орендної ставки за квартиру, що здається.

Оплату за оренду Вашої квартири відповідно до договору суборенди, ми здійснюємо найзручнішим для Вас способом (будь то передача готівки, перерахування на картку ПриватБанку або інший варіант), причому як в межах країни, так і за її межами.

– Якщо Ви не можете здійснити комунальні платежі – проплату виконаємо ми за вас.

– Ми не створюємо заборгованостей по платежах за електроенергію та Інтернет у вашій квартирі – все оплачується своєчасно.

– Мінімізуємо оподаткування по вашій квартирі, при укладенні договору суборенди на подобову перездачу квартири.

– У разі Вашої відсутності, представляємо Ваші інтереси як власника квартири.

– Конфіденційність співпраці при здачі Вашої квартири в подобову оренду  нами також гарантується.

Переваги довірчого управління нерухомістю– Заздалегідь погодивши з Вами все, що пов’язано з обслуговуванням квартири (при протіканні кранів, проблеми з опаленням або проводкою і т.д.), самостійно вирішуємо подібні питання, не забираючи вашого часу.

– Ми гарантуємо в квартирі ідеальний порядок, справний стан побутової техніки, ремонту і меблів, за допомогою спеціально найнятого персоналу.

– Все генеральні прибирання квартири здійснюються за наш рахунок співробітниками компанії «Аренда Групп».

– Ви позбавлені від пошуків клієнтів – це робимо ми.

– Вся наша діяльність по заселенню в подобові квартири здійснюється виключно на законних підставах. Будь-які проблеми зі скаргами сусідів, візитами різних уповноважених осіб ми беремо на себе.

– Ми діємо абсолютно офіційно, а крім того – маємо значний та успішний досвід вирішення будь-яких конфліктних ситуацій.

Ми надамо Вам поради щодо оптимізації Вашої квартири, відповідно до стандартів житла для ринку оренди, на тривалий термін. При цьому враховується Ваш бюджет щодо поліпшення квартири і вибирається оптимальне співвідношення «ціни / якісті». Наші консультації безкоштовні незалежно, чи приймете Ви рішення про співпрацю з нами або ні, для вас. Багато господарів, що здали в оренду подобові квартири, працюють з нами вже по 5-6 років, оцінивши зручність такого співробітництва, і навіть здають нам по дві-три своїх квартири, рекомендуючи нас і своїм знайомим – як спосіб отримати хороший результат від здачі житла при мінімальних клопотах. Дехто з власників житла, отримує дохід від здачі своїх квартир, навіть перебуваючи за кордоном – завдяки нашій роботі.

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 9 Жовтня, 2015