Франшиза по оренді квартир подобово

Оренда квартир подобово по франшизі від ArendaGroup

Квартира подобово по франшизі від Arenda GroupВважаєте, що розвиток бізнесу подобової оренди квартир ідеально підійде для Вашого міста? Хочете його розвивати, але не знаєте з чого почати? Ми розповімо, як заробляти на чужих квартирах, не маючи своїх власнихбільше, ніж на цьому заробляють власники житла, які здають його в оренду подобово. Ми готові відкрити Вам секрети успіху національної компанії – «Аренда Групп», що спеціалізується на оренді квартир подобово. Ви можете почати працювати з нами і отримувати чистий дохід 500 – 3000 доларів / місяць на оренді квартир подобово. Ми надамо відповіді на всі, при організації Вашого бізнесу подобової оренди квартир питання, поділимося нашим досвідом і схемами роботи, які і забезпечують нам щомісячний стабільний заробіток в сфері подобової оренди квартир.

Пропонуємо Вам співпрацю на основі франшизи. Ми навчимо Вас і надамо все, що знадобиться для Вашого бізнесу: сайт подобової оренди квартир – nasutki.ua, переваги роботи під брендом ArendaGroup, зовнішній і внутрішній документообіг, наші ексклюзивні розробки в процесі навчання, шаблони внутрішньої документації. Ви дізнаєтеся, де, і в якій кількості краще розміщувати рекламу подобової оренди квартир; отримаєте знання про принципи ціноутворення у подобовій оренді квартир, практичні навички бізнес-планування, вивчите специфіку діалогів з клієнтами, конкурентами, контролюючими органами, власниками квартир, персоналом; навчитеся методиці організаційної роботи ..

Від Вас потрібно прагнення до роботи, ділові якості і стартовий капітал, в межах 30 тис. доларів. Ми надамо Вам інформаційну та технічну підтримку, поки Ваш бізнес подобової оренди квартир розвивається і проходить фазу становлення в вашому місті за системою франшизи від компанії «Аренда Групп». Увага! Важлива інформація! В одному місті – може бути не більше одного існуючого партнера-франчайзі від компанії Arenda-Group.

засновник компанії «Аренда Групп», Сікорський ТимурБільш докладно про рентабельність, розрахунки і структуру роботи з компанією «Аренда Груп» дивіться у нас на сайті в рубриці Новини Франшизи. Будь-які питання з приводу Франшизи – тел. +38(099) 200-90-80, e-mail: t_amerla_n@mail.ru.

З повагою, засновник компанії «Аренда Групп», Сікорський Тимур.

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 8 Листопада, 2015