Про компанію “Аренда Групп”

Репутація «Аренда Групп», як надійної компанії – склалася з самого початку нашої діяльності в 2006 р, коли ми почали надавати послуги подобової та погодинної оренди квартир.

Тут ми бажаємо ознайомити Вас з принципами нашої роботи і правилами.

Послуги подобової та погодинної оренди квартирКвартири на законних підставах, ми беремо в довгострокову оренду під суборенду і офіційно оформляємо договора з їх власниками. Після цього, в квартирах нами здійснюється необхідний ремонт, комплектацію меблями і потрібною побутовою технікою, посудом, а також постільною білизною та рушниками – відповідно до стандартів подобової оренди. Тільки тоді, ми пропонуємо Вам в оренду квартири подобово, які ви можете детально розглянути на сайті компанії «Аренда Групп», вже від свого імені.

Для підтримки високого рівня комфорту, у нас обов’язково проводиться регулярне прибирання квартир, а також контролюється справність техніки та меблів. Після, ми показуємо квартири і здаємо їх вам.

Бізнес подобової оренди квартир ми ведемо абсолютно законно, що підтверджують документи про сплату податків і виписка приватного підприємця з міського виконавчого комітету.

Ціна квартири подобово включає в себе вартість оренди добових квартир, оплату поточного ремонту, прибирання квартир, рекламні витрати, а також витратні матеріали, наприклад, миючі засоби.

Таким чином, ми не є посередниками. Ви оплачуєте тільки реальну вартість оренди подобової квартири, без будь-яких накруток. Крім того, нами гарантується конфіденційність при заселенні.

Адже наше головне завдання – забезпечити максимальний комфорт, щоб наш клієнт був повністю задоволений якістю проживання та обслуговування, чистотою і зручністю квартири, а також всіма послугами подобової оренди квартир.

Ми прагнемо до постійного поліпшення наданого нами сервісу, стежимо за всіма ноу-хау, які впроваджуються в області подобової оренди квартир, прагнемо їх застосовувати у себе, а також розробляємо свої нововведення. Головним орієнтиром для нас, є турбота про клієнта і якість обслуговування, і саме вони і дали нам можливість стати кращими на ринку добової оренди. Ми вважаємо, що залишатися на місці – означає рух назад, тому наш девіз – рушати вперед, не зупиняючись на вже досягнутому.

Ми завжди готові вислухати ваші пропозиції і зауваження, щоб виключити будь-які, навіть найдрібніші недоліки в нашій роботі. Ми також, щиро вдячні нашим постійним клієнтам, які позитивно відгукуються про нас.

У найближчому майбутньому, ми плануємо, спираючись на наш досвід і принципи, надавати послуги оренди квартир подобово і в інших містах України.

Партнерство з компанією «Аренда Групп»Сайт компанії «Аренда Групп» було створено спеціально для Вашої зручності, щоб забезпечити легкість сприйняття і використання його вами.

Всю необхідну інформацію ми згрупували і представили у вкладках «Оплата», «Проживання», «Бронювання», «Корисна інформація», «Звітна документація» і – що найбільш важливо – «Фільтр пошуку квартир», для зручності Вашого орієнтування на сайті. Умови оренди квартир стандартизовані, причому нами прийнятий стандарт високої якості. На головній сторінці Ви зможете дізнатися про ситуацію з наявністю вільних квартир і відстежити на карті їх розташування. Правда, ця картина не буде абсолютно вірною, так як оновлення даних проводиться раз на добу, хоча бронювання і оренда відбуваються протягом усього дня.

Якщо Вам необхідна додаткова інформація, яку ви не знайшли на сайті, – зв’яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом.

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 4 Листопада, 2015