Новини франшизи з оренди квартир подобово

Франчайзинг в подобовій оренді

Мене звать Сікорський Тимур, я займаюся здачею подобових квартир у місті Киеві і розширенням напряму «Оренда квартир подобово» по іншим містам України, по системі Франчайзингу,  з 2006 року. Являюсь власником компанії «Arenda-Group». Якщо ви читаєте зараз цю статтю, то маю надію, що ви вже ознайомлені з двома попередніми (Аналіз та рентабельність подобової оренди квартир), викладеними у рубриці «Новини Франшизи» на сайті компанії «Arenda-Group», оскільки цей текст, є продовженням.  Отже, вас, так чи інакше, цікавить  розвиток бізнесу подобових квартир у вашому місті, і яке це має відношення до франшизи. Виходить, у нас з Вами є один спільний інтерес – а саме: ви хочете зайнятися подобовою орендою квартир, а я можу вам допомогти стати успішним власником цього бізнеса, на правах франшизи. Але давайте про все – по порядку.

 Фінансовий аспект будь-яких починань, кожного змушує відкинути жарти в сторону і зосередитися на вигоді і витратах. Зупинимося детальніше на пунктах нашого кошторису витрат у бізнесі подобової оренди квартир по франшизі.

Навчання та стажування – є не що інше, як Ваша додаткова, практична, вища освіта по напрямку комерції, але в значно більшій частці адаптована до реалій сьогодення, з максимально-докладним висвітленням всіх нюансів в області подобової оренди квартир по франшизі. До речи, багацько питань, власне, на які ви отримаєте у нас відповіді, – в університетах бізнесу України, на жаль,  не висвітлюються навіть за п`ятирічний термін навчання абітурієнтів. Пройшовши стажування, ви отримаєте практичний досвід, що вам знадобиться для самостійного розвитку бізнесу.

Шлях до успіху з Arenda GroupПошук квартир – є частиною вашої майбутньої діяльності, пов’язаної з укладенням договорів суборенди на тривалий термін у господарів квартир. Отримані в суборенду квартири, після приведення їх у порядок, здаються вже вами – подобово.

Рекламна кампанія – має на меті привернути і забезпечити стабільний приплив клієнтів. Високий попит на послугу оренди добових квартир – гарантує вам прибуток.

Витрати на обслуговування ваших квартир – це ваші витрати, які включають в себе оплату прибирання покоївок, профілактичні ремонти, витрати на комунальні платежі і т.д. Інформаційну підтримку, рекомендації, і методику роботи в бізнесі подобової оренди квартир Ви отримуєте за договором франшизи, після його підписання та внесення вами паушального внеску.

Навіщо взагалі укладати договір Франшизи?

-Що таке франшиза?

– Які особливості договору франшизи?

Франшиза – об’єкт договору франчайзингу, комплекс переваг, що складається з прав користування брендом і бізнес-моделлю франчайзера, та інших благ, обов’язкових для створення і ведення бізнесу. У якості франшизи – можуть виступати методи ведення бізнесу, товарний знак, технологія із взаємними зобов’язаннями і пільгами між передавачем  (франчайзер) і одержувачем (франчайзі) –  сторонами, що надаються за плату і оформлені відповідно до закону про охорону інтелектуальної власності ». – Таке визначення ви зможете прочитати у спеціалізованій науковій літературі. Договір франшизи слід укладати в тому випадку, якщо ви бажаєте заощадити свій час, нерви і гроші, на «набиванні» власних шишок при відкритті бізнесу (будь-то подобова оренда квартир по франшизі чи інша справа) і замість цього працювати за налагодженою досвідом і часом готовою системою, наданою вам.

Франчайзинг – це співпраця такого роду, де одна сторона (франчайзер), яка є володаркою успішного бізнесу, в тому числі популярної торгової марки, що має в своєму арсеналі цінні комерційні секрети, хорошу репутацію, дозволяє іншій стороні (франчайзі) використовувати створену нею схему бізнесу на визначених строкових, платних умовах.

Обов’язки власника прав (франчайзера): передати користувачеві (франчайзі) наявну технічну та комерційну документацію, сайт або іншу інформацію, яка потрібна для належного здійснення прав, наданих йому за укладеним договором франшизи, а також франчайзер повинен проінформувати франчайзі і його співробітників з питань, пов’язаних із здійсненням його договірних прав.

Користувач або франчайзі зобов’язаний:
1. Використовувати торгову марку і / або інші позначення франчайзера (правовласника) прописаним в договорі франшизи способом;
2. Оплатити (франшизу) в розмірі та строках визначених договором;
3. Забезпечити належний рівень якості послуг, що надаються кінцевому споживачеві, не нижче рівня аналогічних послуг, що надаються право власником;
4. Не розголошувати комерційні таємниці, надані для роботи франчайзером, чи іншу отриману за договором франшизи конфіденційну інформацію.

У вас є бажання відкрити свій бізнес – у мене необхідність – поділитися своїми знаннями, досвідом, методикою і практичними напрацюваннями. Як ви самі прекрасно розумієте, просто так в цьому житті нічого не буває. Я теж не є винятком, і, навчаючи вас чомусь, на що витратив роки свого життя, продовжую витрачати також на вас свій особистий час, надаючи в ваше розпорядження перспективний, прибутковий бізнес – розраховую отримати натомість матеріальну винагороду. Наше взаємовигідне співробітництво в бізнесі подобової оренди квартир – буде регулюватися договором франшизи.

Фінансові аспекти договору франшизи.
-Що таке паушальний внесок і роялті?
-Навіщо їх платити?
 А чи не платити – можна?

Паушальний внесок – є тою ціною – одноразовим внеском за вхід в бізнес, (не перевищує 5000долл. для більшості міст України), яку Ви платите мені, за те, що я вас навчаю всім премудростям подобової оренди в вашому місті, допомагаю впоратися з усіма труднощами, які можуть виникнути в процесі адаптації до нової для вас роботи. При цьому, всі оплати поточних рахунків (за рекламу, зарплата персоналу і т.і.), за ті чи інші послуги, які у вас виникають по мірі управління вашим бізнесом – є вашими поточними витратами, і в ціну паушального внеску не входять. Роялті (англ. Royalty) – матеріальна винагорода за використання патентів, авторських прав, – щомісячний платіж, який Ви виплачуєте, займаючись бізнесом по напрямку «подобова оренда квартир» в вашому місті, по створеній мною, і апробованій на практиці, моделі ведення бізнесу. Сума роялті обумовлюється в договорі, і не може підніматися без вагомих на те підстав, в грошовому еквіваленті становить не більше 100долл. для більшості міст України.

Ось на цьому моменті у вас повинні з’явитися сумніви …
-Чому я повинен всьому цьому вірити?
-А Якщо дана схема – утопія?
-Хто є гарантом того, що все дійсно запрацює?
-А що, якщо мені почитати на цю тему інформацію у вас, чи в інтернеті, – і самому всім цим зайнятися, заощадивши гроші на паушальний внесок і роялті?

…. Це ті питання, які у вас природним чином, повинні виникнути.

І знову по порядку!

1) Кращою перевіркою рентабельності бізнесу подобової оренди – є моніторинг. Через засоби масової інформації, ви можете з’ясувати ціну оренди на тривалий термін, і вартість квартири за добу в вашому місті, порівняти їх, порахувати різницю. Вирішити для себе, чи є сенс (який% рентабельності) вивчати цей напрямок чи ні.

2) Компанія ArendaGroup – успішне агентство подобових квартир, що надає послуги по оренді квартир без посередників. Переваги ведення бізнесу по франшизіІснує з 2006 року, діючий сайт компанії nasutki.ua (раніше називався timur-realty.com.ua 2009 – 2013р). Підтверджуючу інформацію про те, можна знайти у виписці державного реєстру підприємців (дата офіційної реєстрації приватним підприємцем – 2009р), або в копії виписки, викладеної у відповідному розділі на сайті компанії «ArendaGroup». Все це говорить про достатний вік перебування компанії на ринку подобової оренди квартир. Компанія ArendaGroup – лідирує  в сегменті подобової оренди, в чому можна переконатися, провівши своє власне дослідження (зателефонувавши до нас , ви дійсно можете зняти подобово квартиру, а не тільки послухати солодку історію про рентабельний бізнес). Оскільки компанія ArendaGroup – успішна компанія, то і досвід наш – працює в режимі реального часу – «тут і зараз», отже, ви не викинете «гроші на вітер». Ми зацікавлені, щоб ви були кращими в своєму місті, так як це додає ваги нашої репутації на ринку, і є додатковим джерелом постійного прибутку (щомісячне отримання роялті) Якщо ви погано працюєте, – вам ні з чого нам виплачувати роялті, нам з вами нічого ділити – що невигідно і вам і нам.

3) Гарантом вашої успішної роботи, в кінцевому, підсумку, є тільки Ви, так як ми можемо бути лише успішним і наочним прикладом отримання доходу на подобовій оренді квартир. Перед прийняттям вами рішення,  підходить вам цей вид бізнесу чи ні, у вас буде можливість пройти, оглядове дводенне стажування в місті Київ, щоб подивитися, що все дійсно працює.

4) А що, якщо вам самостійно зайнятися орендою квартир подобово? Без всяких франшиз, франчайзера, правил, паушального внеску і роялті?
Ви дійсно, можете дізнатися багато про цей бізнес з інтернету.

… Перевагою, однозначно будуть зекономлені вами гроші на франшизу і сплату роялті.  …Нематеріальним фактором – буде можливість сказати собі і всім своїм знайомим – «я сам собі господар, на дядька не працюю, ніхто мені не указ». Мабуть, на цьому, плюси самостійності і закінчаться.

Поговоримо про мінуси прийнятого рішення самостійного відкриття  бізнеса подобової оренди квартир.

… У мене шість років пішло на те, щоб стати кращим в м. Полтава (саме звідти я починав, конкуренти також не сиділи, склавши руки, мені було нелегко розвиватись  з «нуля»), і вибудувати налагоджену систему, що працює як годинник. Скільки пройде часу у вас? А здужаєте?

З іншого боку, робота по франшизі дозволить вам стати таким же, як і я, успішним лідером подобової оренди квартир в вашому місті, всього за півтори року! Плата за це – 5000 доларів. За скільки часу ви зможете самостійно заробити ці 5000долларов в бізнесі по франшизі? Відповідь – п’ять – шість місяців, використовуючи мої шаблони роботи. Додайте їх до 15 місяців окупності бізнесу добових квартир по системі франшизи – виходить менше двох років !!! Це не рахуючи тих витрачених коштів, які – можуть бути викинуті на вітер прийняття хибних рішень. Порівняйте тепер, з моїми витраченими шістьма роками проб і помилок. Чи багато, 5000долл. за трату в середньому, півроку мого часу на вас? Притому, що я і так можу заробити ці гроші, здаючи квартири подобово? Виходить – ваші 5000долларов – є менше собівартості мого витраченого на вас  часу.

… .Тепер Про роялті .. 100 доларів – це максимум 10% вашого чистого доходу, – і є та винагорода, заради якої я додаю стільки зусиль. 50% грошей, отриманих від роялті, я планую інвестувати на розвиток мережі Arenda-Group, що обіцяє вам стратегічну вигоду, а мені – розвиток, за рахунок підключення нових партнерів компанії Arenda-Group. У чому вигода цього для вас? А) Розвиток мережі, має на увазі постійне, безкоштовне для вас оновлення і модернізацію переданого вам сайту. Б) Залучення корпоративних клієнтів, відданих мережі Arenda-Group, які не бажають працювати з кимось окремо, по одинці. В) Поширення на вас дії корпоративних знижок на рекламу і постачальників з оптових закупівель, які забезпечують вас усім необхідним. Г) Інформаційна підтримка. Вирішувати юридичні та будь-які інші питання, також простіше поспілкувавшись і порадившись між собою в рамках компанії «Arenda-Group», ніж поодинці. Д) Плюс – знову ж таки, економія вашого часу на впровадження, розробку і моніторинг новинок, в сфері подобового бізнесу. Весь цей комплекс заходів – я безкоштовно виконаю для вас і для себе. Так як, якщо ви бажаєте залишатися кращим – комусь, необхідно займатися активним розвитком бізнесу подобової оренди квартир – постійно, протягом усього існування бізнесу, а не одноразово, на етапі стартапу. А хтось може користуватися корисними напрацюваннями в сфері подобової оренди, що постійно оновлюсться, оплачені франчайзером, за незрівнянно маленькі гроші, щодо витрачених ним зусиль.

… Підкорятися регламенту і внутрішньому розпорядку компанії Arenda-Group. Чи так це погано? Бути залежним? Правила та вимоги компанії Arenda-Group – спрямовані на збереження і вдосконалення встановлених стандартів подобової оренди квартир по франшизі, дотримання корпоративної етики, якості наданих послуг,  і підтримку позитивного іміджу кампанії. Ніяких інших, обмежень не існує! Інакше кажучи, ваші права ніхто і ніде не притискає! Ви – підприємець! Бізнес – у вашому місті – ваш! Правила – єдині для всіх, для вас, франчайзі, і для мене – франчайзера. Ми – партнери, пов’язані партнерською угодою про співпрацю, з прописаними вашими правами та обов’язками, в договорі франшизи по добовій оренді квартир.

Таким чином, у вас на руках вся інформація, щодо бізнесу подобової оренди квартир по франшизі, яка необхідна для прийняття вами рішення, здатного перевернути ваше життя. Можете займатися подобової орендою квартир – самостійно. Якщо ж ви хочете, стати повноправним партнером компанії Arenda-Group – буду радий, новому учаснику в нашій молодій, компанії, що активно розвивається!  Виникли питання – звертайтесь за телефонами, вказаними на сайті компанії Arenda-Group – розділ контакти.

З повагою, Тимур Сікорський.

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 19 Квітня, 2016