Квартира подобово в ПолтавіКультурні, комерційні масштабні заходи в Полтаві - не новина. Якщо ви збираєтеся відвідати одне з них, віддайте перевагу більш вигідному і комфортному варіанту ніж готелі - зняти квартиру подобово, Полтава в цьому плані добре розвинена.Пропозицій про короткостроковій оренді - хоч відбавляй. Головне не загубитись у цій множині.

 Зняти квартиру подобово в Полтаві просто

Сьогодні в Інтернеті можна знайти багато статей і роздумів на тему, як краще і безпечніше зняти квартиру подобово в Полтаві. І це неспроста - попереджений, значить озброєний. Узагальнюючи все написане і сказане, можна виділити кілька основних правил, які спрощують пошуки житла:

 • вивчати всю інформацію, документи власника житла;
 • уточнювати всі дрібні деталі;
 • попередньо знайомитися з пропозиціями;
 • перевіряти документи на житло;
 • заздалегідь вивчити ринок (щоб орієнтуватися у вартості житла, і не намагатися заощадити там, де це просто неможливо).

Керуючись цими правилами, особливих труднощів не складе зняти квартиру подобово; Полтава, як і інші великі міста, володіє достатньою кількістю різноманітних пропозицій.

Зняти квартиру подобово в Полтаві: вартість оренди

Для кращого орієнтування в ціноутворенні на короткострокову оренду житла зупинимося на факторах, які роблять значний вплив на вартість.

Основні чинники - квадратура і розташування. Чим житло ближче до центру - тим дорожче. Чим житло більше - тим дорожче. Впливає на вартість і ремонт, наявність різних меблів і побутової техніки, додаткових можливостей.

Якщо зупинятися на середній вартості добової оренди, то вона складе приблизно 250 гривень на добу. До речі, вартість вказується не залежно від кількості осіб, які проживатимуть в цих апартаментах (головне, щоб кількість постояльців не перевищувала кількість наявних в квартирі спальних місць). За ці гроші можна зняти середнього класу житло: достатньої площі, обставлене всіма необхідними меблями, укомплектоване потрібної побутовою технікою. При цьому необов'язково в квартирі буде зроблений євроремонт, але чистота й порядок вам гарантовані. Так само як і наявність чистої постільної білизни (до речі, кількість комплектів, зазвичай, надається за кількістю спальних місць в квартирі), рушників, посуду та інших необхідних речей, які, в більшості випадків, люди не беруть із собою в дорогу.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання5.00 (1 голос)
Оплата картой Visa/Visa Ukraine.
Оплата картой Mastercart.
Интернет в квартирах!
Застосувати
Очистити
 • USD
 • EUR
 • RUB
 • Доллар 1 октябрь
  доллар стабилен
  Покупают по 22.000 грн
  Продают по 22.800 грн
  Курс НБУ 21.296 грн
 • Евро 1 октябрь
  евро стабилен
  Покупают по 24.300 грн
  Продают по 25.600 грн
  Курс НБУ 23.858 грн
 • Рубль 1 октябрь
  ↑ рубль растет
  Покупают по 0.310 грн
  Продают по 0.350 грн
  Курс НБУ 0.324 грн
Посмотреть все курсы Финансовые новости