Новини франшизи з оренди квартир подобово

Рентабельність добових квартир по франшизі

Для тих, хто читає вперше, наші новини про франшизу подобової оренди квартир, рекомендуємо переглянути попередню статтю і наступні, які можна знайти в рубриці Новини Франшизи, викладені на сайті компанії ArendaGroup, для кращого сприйняття цілісної картини ринку подобової оренди квартир. У цій статті розглянемо, мабуть, найважливіший аспект будь-якого бізнесу – його рентабельність і структуру доходів.

Правила бізнесу.

Мати чистий, щомісячний дохід від 500 – 3000 дол. / місяць за системою франшизи подобової оренди квартир – дуже просто, досить дотримуватися декількох нескладних правил. Насправді, розмір вашого доходу безпосередньо залежить від того, як ви готові викладатися в роботі і трохи від сезонних перепадів в календарному році.

Робота по системі франчайзингу, передбачає чітке розуміння і дотримання встановлених франчайзером нижчевикладених правил та цілей.
• Оплата паушального внеску, як обов’язкова умова співпраці, своєчасна виплата роялті франчайзеру з отриманого прибутку.
• Дотримання стандартів ведення бізнесу та просування бренду ArendaGroup на локальному ринку, подобової оренди квартир.
• Розвиток бізнесу і пропозиція нових ідей в якості повноправного партнера ArendaGroup.
• Побудова відносин з компанією ArendaGroup на основі взаємної довіри і поваги.

– Налагодження роботи, поточні витрати.

Паушальний внесок, укладання пакету ліцензійних договорів по франшизі3 дня, ознайомлення з договорами, підписання їх в нотаріальній конторі, внесення одноразового внеску за договором франшизи, в якості винагороди франчайзеру (паушальний внесок), у розмірі 5000долл.

Терміни на ознайомлення з бізнесом по франшизі подобової оренди квартир, моніторинг, навчання в кампанії ArendaGroupНавчання та стажування з Arenda Group і стажування – 3 місяці (Вивчення основ бізнесу подобової оренди квартир, маркетингові дослідження ринку, практика у вже працюючому бізнесі, добірка інформаційних матеріалів і технічної документації, для організації бізнесу оренди квартир подобово по франшизі). Як буде виглядати ваш майбутній сайт – можете  розглянути, вибравши на головній сторінці сайту nasutki.ua один із населених пунктів – діючих партнерів компанії Arenda-Group. Витрати Франчайзі – оплата за власне проживання в приймаючому місті, харчування, проїзди – орієнтовно –2000долл.

Підготовчий етап3 місяці (закупівля інвентарю, інструментів роботи в своєму місті; налагодження бізнес-процесів – 3000долл)

Старт роботи9 місяців до повної окупності проекту, вкладення-15000долл. Поступовий (протягом 9месяцев) розподіл інвестицій, виходячи з розрахунку – на 1 квартиру – 1000долл., (Витрати включають в себе вартість оренди квартир на тривалий термін, і ремонтно-підготовчі роботи).

Разом -15 міс. до повної окупності ваших інвестицій.

Де,25000долл., Сума коштів, вкладених за франчайзинговою системою оренди квартир подобово.

Процес роботи:

Пошук необхідної кількості квартир під здачу клієнтам, шляхом укладення договорів суборенди з господарями квартир, або здача власного житла, в кількості 15 квартир (цифра – умовна, залежить від чисельності населення, попиту на подобові квартири в місті франчайзі).

Рекламна кампанія, – активне розміщення реклами, в необхідному обсязі і місцях, згідно отриманих рекомендацій від франчайзера, наданих для роботи франчайзі; (Кошти на рекламу акумулюються з суми отриманих доходів бізнесу подобової оренди квартир)

Обслуговування добових квартир – прибирання приміщень, ремонтні роботи, ведення бухгалтерії, оптимізація простоїв квартир і поточних витрат, згідно з наявними приписами, необхідними для успішного ведення бізнесу подобової оренди квартир по франшизі, наданих для роботи компанією ArendaGroup.

Здавання добових квартир їх кінцевим споживачам – клієнтам з метою отримання прибутку, виплата роялті з отриманого доходу франчайзі в розмірі 100долл. (Щомісячні витрати франчайзі, у вигляді фіксованої суми власнику бізнесу-франчайзеру, за право управління цим бізнесом)

– Розрахунок прибутку:

1) 15долл. * 28 = 420долл. / місяць Валовий дохід в місяць з однієї квартири (десь 15долл.-сер. ціна однієї доби; 28- кількість реальних днів здачі квартири, за вирахуванням простоїв. Грамотний підхід франчайзі до бізнесу – дозволяє забезпечувати 90% заселяемості добових квартир).

2) 420долл * 15 квартир = 6300долл / місяць – Сума отриманого валового доходу на місяць від ведення бізнесу подобової оренди з середньою чисельністю населення 300 000чел. (15- оптимальне кількість квартир для заняття бізнесом подобової оренди квартир по франшизі)

3) 200долл. * 15квартір = 3000долл. / місяць – Сума основних валових витрат, з оренди подобових квартир (200долл.- середня вартість оренди 1-к. квартири з ремонтом в центрі, в містах України з чисельністю населення в 300-500тис. населення)

4) 6300-3000 = 3300долл. – Ваш щомісячний, валовий дохід, за вирахуванням суми оренди квартир на довгий термін. Скільки з цієї суми зможе скласти ваш чистий дохід 500 або 2300долл. / місяць?Скільки складуть операційні витрати – видатки на обслуговування і догляд квартир? Результат залежить виключно від ваших здібностей економити, практичних навичок управління бізнесом, дотримання корпоративної етики, а також чіткого слідування франчайзі правилам, інструкціям і рекомендаціям франчайзера.

– ПІДСУМКИ: необхідний старт для бізнесу подобової оренди квартир25000долл. – При цьому, ви гарантованоотримуєте заробіток від 1000долл. на п’ятнадцятому місяці вашої роботи.Оренда квартир подобово з Arenda Group Оптимально – чим більше ви знайдете інвестицій, чим вище якість наданих вами послуг, тим простіше вам працювати, і більше ваші доходи. У своєму місті, починаючи з малого, ви зможете досягти гарантованого високого прибутку, що буде результатом вашого планомірної, послідовної праці за півтори роки. Навіть якщо ви відчуваєте брак фінансів – ви зможете залучати інвестиції, по мірі розвитку вашого бізнесу, поступово, з оборотних коштів. Таким чином, ви станете кращим у вашому місті, використовуючи досконалу методику ведення бізнесу подобової оренди квартир по франшизі з компанією «Аренда Групп».

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 19 Квітня, 2016