Новини франшизи з оренди квартир подобово

Аналіз бізнесу подобової оренди по франшизі

У цій статті, ми коротко розглянемо етапи виникнення та розвитку подобової оренди квартир. А зараз, невеличкий екскурс в історію виникнення бізнесу оренди подобово. Готелі та подобова оренда, після розвалу СРСР, не відразу вийшли на етап активного розвитку. Довгий час цей бізнес існував в замкнутому просторі обмеженого кола людей, через брак інформації про нього, і існуючий стереотип великих вкладень.

Добова оренда квартир - ФраншизаВважалося, що для того, щоб здати квартиру подобово, її необхідно відразу купити, або взяти в кредит, а потім вже здавати в оренду, тоді як суборенду ніхто всерйоз не розглядав. У період 1998-2005г – ті, хто ризикнув і отримав в оренду житлові будівлі під створення готельного комплексу, або квартири в кредит, з можливістю їх подальшої перездачі, – виграли джек-пот. Добова оренда квартир, її першопрохідникам, в найкоротші терміни принесла надприбутки. Кредити за квартири, отримані під подобову оренду, гасилися перед банками, протягом 3-5 років! Далі, – шила в мішку не сховаєш – додавалися нові учасники ринку, при дуже високому попиті збільшувалася і пропозиція, ціни на оренду подобово – падали. Точніше сказати, залишалися на тому ж рівні, але стрімко росла вартість квадратного метра житлоплощі. Подивіться статистику по роках з 2000-2008. Вартість 1-к. квартири: 2000долл. … 8000долл., 15000долл., Отже, до 50000долл. І це ціни на периферії країни! У той час як орендна ставка за квартиру подобово з ремонтом- 150грн. .. 150 грн … 200грн … І нарешті, 250грн. Підросла. 🙂 Чи не правда, є що і з чим порівнювати ?!

Але повернемося до сьогоднішніх реалій. На даний момент, ринок подобової оренди житла можна охарактеризувати як: стабільний, насичений, розвиваючийся. Що означають ці терміни по суті?

Стабільність. Ціна за проживання на добу стала адекватною; тобто, зменшити вартість за добу не можна, інакше бізнес втратить свою рентабельність, збільшити її теж не вийде, не дозволить здорова конкуренція.

Насиченість. Ніяких ні у кого секретів немає, гравців на ринку зважена кількість, зайві відсутні, і брак не відчувається, іншими словами попит = пропозиції. Відзначається тенденція до глобалізації ринку, заміщенню і поглинанню великими операторами по оренді квартир подобово (хто має в довірчому управлінні від десяти до двадцяти квартир) дрібних орендодавців (від однієї до п’яти квартир).

Розвиток. Одночасно з процесами глобалізації ринку, також змінюються стереотипи обслуговування: внаслідок гострої боротьби за кожного клієнта, розвиваються послуги додаткового сервісу, такі як трансфер, доставка квітів, організація дозвілля клієнтів, позачергові прибирання, прання особистих речей, і т.і. Також, оператори подобової оренди квартир почали масово підвищувати рівень обслуговування: замінили постільну білизну з дешевої на якісну, підвищили якість прибирання в квартирах, підняли рівень культури діалогів з клієнтами.На цьому короткий огляд будемо вважати закінченим і перейдемо до наступної частини.

Опис бізнесу подобової оренди квартир.

Візьмемо реальну ситуацію: Ви маєте у довірчому управлінні 15 квартир (квартири взяті вами в оренду у власника з правом подальшої перездачі подобово або належать вам по праву власності). Чому саме 15? З мого досвіду, це число є оптимальною, збалансованої цифрою, можна сказати, тим порогом, коли ваші витрати на обслуговування цих самих квартир, перекриваються отриманим валовим доходом. Використовуючи прийоми маркетингу, Ви успішно закріпилися на ринку добової оренди квартир, вас знають в місті, ви маєте постійне надходження клієнтів, ваш дохід стабільний з місяця в місяць.Добова оренда - Бізнес для кожного Ви найняли обслуговуючий персонал з прибирання та підтримання квартир у гарному стані, зареєстрували себе як приватний підприємець, справно перераховуєте гроші в податкову службу і пенсійний фонд. За допомогою діючих інструментів обліку, сайту і ведення звітної документації Ви правильним чином організували свій бізнес подобової оренди. В цьому випадку, Ви стабільно заробляєте щомісячний чистий дохід від 500 – 3000 дол. / Місяць. Стежити за бізнесом подобової оренди необхідно цілодобово, але при цьому – витрачений вами на роботу час, складе всього кілька годин на день. Можна провести аналогію з автомобілем: коли ви перебуваєте за кермом, то не замислювалися дуже про те, як влаштований спідометр, і мигцем відстежуєте кордон кілометражу, намагаючись не перевищити граничне для вас на дорозі значення. Начебто стежите за стрілкою постійно, але насправді, це жодним чином, не напружує Вас. Приблизно так, в цілому, Ви самі зможете думати про свій бізнес, налаштувавши його і поставивши на потік. Гарна вийшла картина, чи не так? Тільки що, ми з вами розглянули, як реально може працювати бізнес, в моєму, вашому або будь-якому іншому місті. Добова оренда квартир по франшизі – дозволить вам всього домогтися самостійно, але за налагодженою і апробованою досвідом франчайзера, схемою роботи.

Якими ресурсами і навичками, необхідно володіти, щоб зайнятися бізнесом «оренда квартир подобово?» Які він має перспективи розвитку? Що таке франшиза в бізнесі подобової оренди квартир? Про те, читайте в наступних статтях і оглядах на нашому сайті компанії «Аренда Групп»

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 19 Квітня, 2016