Новини оренди квартир подобово

Особливості підготовки квартири, до подобової оренди!

Ви власник апартаментів, перед вами стоїть дилема: здати квартиру в оренду на тривалий термін, або вибрати довірчу компанію і її пропозицію по добовій оренді квартир, в якості альтернативи.

Квартира під суборенду, з правом перездачі подобово – безперечно більш вигідний варіант, стабільний і абсолютно законний вид підприємницької діяльності, про що згадувалося докладніше в попередніх роликах.

У цьому відео, яке ви зможете знайти внизу сторінки, ми покажемо невелику частину секретів, в підготовці апартаментів до подобової здачі в Києві. Перед запуском квартири, необхідно привести приміщення до загальноприйнятих стандартів подобової оренди, виконавши деякі ремонтно-будівельні роботи. Довірча компанія, комплектує прийняту за договором оренди квартиру, під певний стандарт, всім необхідним: від чайних ложок, серветок і постільної білизни до шафи-купе, ліжок, побутової техніки.

Як правило, компанія «Arenda Group», виконує невід’ємні поліпшення квартири, запропоновані власнику приміщення, за свій рахунок, – при цьому вкладені нами інвестиції, виправдані перспективою довгострокового співробітництва. Після проведення всіх поліпшень, відремонтована квартира повинна органічно поєднувати в собі функціональність і практичність покриттів стін і підлоги з дизайном встановлених меблів, – в загальній концепції обраного стилю інтер’єру. Розглянемо, на окремо взятих прикладах, процес зміни ремонту в квартирах, прийнятих довірчої компанією в суборенду на самому початку співпраці, і, підготовлені квартири, безпосередньо до здачі подобово. Що змінилося? Дивіться в нашому відео!

– поклеєні пластикові куточки на стіну, з метою збереження шпалер на відкосах, на всіх відремонтованих компанією «Arenda Group» квартирах.

– Розглянемо капітальний ремонт в квартирі по вул. Петра Калнишевського 7. – На кухні, на підлозі, можна побачити нову плитку для підлоги, на місці старого ламінату. Паркет, ламінат, на підлогі в коридорі або на кухні, з часом роздувається від вологи; – укладання плитки – логічний вихід із ситуації.

– Раніше, на кухонній стіні, були пошкодженні шпалери. Нами було прийнято рішення встановити на їх місці декоративну вставку з ламінату, що є більш практично; тепер шпалери на даній ділянці стіни не будуть затирається.

– Штатними майстрами «Arenda Group», був виконаний капітальний ремонт по Оболонському проспекту 30. – У цій кімнаті, були радянські шпалери, було вирішено, їх переклеїти на сучасні, які відповідають загальній стилістиці квартири.

 – Скрізь, в цій же квартирі по Оболонському проспекту 30, стояли радянські двері; наші майстри їх поміняли на нові, міжкімнатні двері.

На відео, показаний наочний приклад дуже практичної металевої сушарки для білизни, встановленої майстрами «Arenda Group» на більшості квартир.

– Майстрами компанії «Arenda Group», була встановлені ​​ натяжні стелі в 1-кімнатній квартирі по вулиці героїв Дніпра 38б, з метою усунення нерівних перепадів стельового перекриття плит.

Сподіваюся, дане відео було Вам корисним! Підписуючи договір з довірчою компанією про здачу власної квартири в суборенду, отримуйте всі супутні переваги співпраці!

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 12 Травня, 2019