Для тих, хто читає вперше, наші новини про франшизу подобової оренди квартир, рекомендуємо переглянути попередню статтю і наступні, які можна знайти в рубриці Новини Франшизи, викладені на сайті компанії ArendaGroup, для кращого сприйняття цілісної картини ринку подобової оренди квартир. У цій статті розглянемо, мабуть, найважливіший аспект будь-якого бізнесу - його рентабельність і структуру доходів.

- Правила бізнесу.

Мати чистий, щомісячний дохід від 500 - 3000 дол. / місяць за системою франшизи подобової оренди квартир - дуже просто, досить дотримуватися декількох нескладних правил. Насправді, розмір вашого доходу безпосередньо залежить від того, як ви готові викладатися в роботі і трохи від сезонних перепадів в календарному році.

Робота по системі франчайзингу, передбачає чітке розуміння і дотримання встановлених франчайзером нижчевикладених правил та цілей.
• Оплата паушального внеску, як обов'язкова умова співпраці, своєчасна виплата роялті франчайзеру з отриманого прибутку.
• Дотримання стандартів ведення бізнесу та просування бренду ArendaGroup на локальному ринку, подобової оренди квартир.
• Розвиток бізнесу і пропозиція нових ідей в якості повноправного партнера ArendaGroup.
• Побудова відносин з компанією ArendaGroup на основі взаємної довіри і поваги.

- Налагодження роботи, поточні витрати.

Паушальний внесок, укладання пакету ліцензійних договорів по франшизі - 3 дня, ознайомлення з договорами, підписання їх в нотаріальній конторі, внесення одноразового внеску за договором франшизи, в якості винагороди франчайзеру (паушальний внесок), у розмірі 5000долл.

Терміни на ознайомлення з бізнесом по франшизі подобової оренди квартир, моніторинг, навчання в кампанії ArendaGroupНавчання та стажування з Arenda Group і стажування - 3 місяці (Вивчення основ бізнесу подобової оренди квартир, маркетингові дослідження ринку, практика у вже працюючому бізнесі, добірка інформаційних матеріалів і технічної документації, для організації бізнесу оренди квартир подобово по франшизі). Як буде виглядати ваш майбутній сайт – можете  розглянути, вибравши на головній сторінці сайту nasutki.ua один із населених пунктів – діючих партнерів компанії Arenda-Group. Витрати Франчайзі - оплата за власне проживання в приймаючому місті, харчування, проїзди - орієнтовно -2000долл.

Підготовчий етап - 3 місяці (закупівля інвентарю, інструментів роботи в своєму місті; налагодження бізнес-процесів - 3000долл)

Старт роботи - 9 місяців до повної окупності проекту, вкладення-15000долл. Поступовий (протягом 9месяцев) розподіл інвестицій, виходячи з розрахунку - на 1 квартиру - 1000долл., (Витрати включають в себе вартість оренди квартир на тривалий термін, і ремонтно-підготовчі роботи).

Разом -15 міс. до повної окупності ваших інвестицій.

Де, - 25000долл., Сума коштів, вкладених за франчайзинговою системою оренди квартир подобово.

- Процес роботи:

Пошук необхідної кількості квартир під здачу клієнтам, шляхом укладення договорів суборенди з господарями квартир, або здача власного житла, в кількості 15 квартир (цифра - умовна, залежить від чисельності населення, попиту на подобові квартири в місті франчайзі).

Рекламна кампанія, - активне розміщення реклами, в необхідному обсязі і місцях, згідно отриманих рекомендацій від франчайзера, наданих для роботи франчайзі; (Кошти на рекламу акумулюються з суми отриманих доходів бізнесу подобової оренди квартир)

Обслуговування добових квартир - прибирання приміщень, ремонтні роботи, ведення бухгалтерії, оптимізація простоїв квартир і поточних витрат, згідно з наявними приписами, необхідними для успішного ведення бізнесу подобової оренди квартир по франшизі, наданих для роботи компанією ArendaGroup.

Здавання добових квартир їх кінцевим споживачам - клієнтам з метою отримання прибутку, виплата роялті з отриманого доходу франчайзі в розмірі 100долл. (Щомісячні витрати франчайзі, у вигляді фіксованої суми власнику бізнесу-франчайзеру, за право управління цим бізнесом)

- Розрахунок прибутку:

1) 15долл. * 28 = 420долл. / місяць Валовий дохід в місяць з однієї квартири (десь 15долл.-сер. ціна однієї доби; 28- кількість реальних днів здачі квартири, за вирахуванням простоїв. Грамотний підхід франчайзі до бізнесу - дозволяє забезпечувати 90% заселяемості добових квартир).

2) 420долл * 15 квартир = 6300долл / місяць - Сума отриманого валового доходу на місяць від ведення бізнесу подобової оренди з середньою чисельністю населення 300 000чел. (15- оптимальне кількість квартир для заняття бізнесом подобової оренди квартир по франшизі)

3) 200долл. * 15квартір = 3000долл. / місяць - Сума основних валових витрат, з оренди подобових квартир (200долл.- середня вартість оренди 1-к. квартири з ремонтом в центрі, в містах України з чисельністю населення в 300-500тис. населення)

4) 6300-3000 = 3300долл. - Ваш щомісячний, валовий дохід, за вирахуванням суми оренди квартир на довгий термін. Скільки з цієї суми зможе скласти ваш чистий дохід - 500 або 2300долл. / місяць?Скільки складуть операційні витрати - видатки на обслуговування і догляд квартир? Результат залежить виключно від ваших здібностей економити, практичних навичок управління бізнесом, дотримання корпоративної етики, а також чіткого слідування франчайзі - правилам, інструкціям і рекомендаціям франчайзера.

- ПІДСУМКИ: необхідний старт для бізнесу подобової оренди квартир - 25000долл. - При цьому, ви гарантованоотримуєте заробіток від 1000долл. на п'ятнадцятому місяці вашої роботи.Оренда квартир подобово з Arenda Group Оптимально - чим більше ви знайдете інвестицій, чим вище якість наданих вами послуг, тим простіше вам працювати, і більше ваші доходи. У своєму місті, починаючи з малого, ви зможете досягти гарантованого високого прибутку, що буде результатом вашого планомірної, послідовної праці за півтори роки. Навіть якщо ви відчуваєте брак фінансів - ви зможете залучати інвестиції, по мірі розвитку вашого бізнесу, поступово, з оборотних коштів. Таким чином, ви станете кращим у вашому місті, використовуючи досконалу методику ведення бізнесу подобової оренди квартир по франшизі з компанією «Аренда Групп».

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання5.00 (2 голосів)
Оплата картой Visa/Visa Ukraine.
Оплата картой Mastercart.
Интернет в квартирах!
Застосувати
Очистити
 • USD
 • EUR
 • RUB
 • Доллар 1 октябрь
  доллар стабилен
  Покупают по 22.000 грн
  Продают по 22.800 грн
  Курс НБУ 21.296 грн
 • Евро 1 октябрь
  евро стабилен
  Покупают по 24.300 грн
  Продают по 25.600 грн
  Курс НБУ 23.858 грн
 • Рубль 1 октябрь
  ↑ рубль растет
  Покупают по 0.310 грн
  Продают по 0.350 грн
  Курс НБУ 0.324 грн
Посмотреть все курсы Финансовые новости